Tweety na temat @marta_zawadzka
Pejzaż Marta Zawadzka

Marta Zawadzka (u. 1981, Białystok, Polska) żyje i tworzy w Warszawie. W 2005 roku ukończyła wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Białostockiej.

Przez wiele lat realizowała się zawodowo jako architekt i nauczyciel malarstwa, jednak całkowita krystalizacja drogi zawodowej i pasji nastąpiła kilka lat temu. Obecnie poświecą się malarstwu. Na jej indywidualny styl składa się ekspresja, energia i bardzo dynamiczna, często fluorescencyjna paleta barw. Nie ogranicza się tylko do pracy na płótnach, chętnie realizuje swoje pomysły na ścianach. Na jej warsztat składają się farby akrylowe, olejne , spreje i tusze.Poszukuje przyjemnych uczuć, celem jest aby obrazy emanowały estetyczną przyjemnością. W twórczości odcina się od ciężkich destrukcyjnych emocji.Inspiracji dostarczają jej ciągłe podróże. 

Współpracuje z galeriami w Anglii, Singapurze, Francji, Holandii, Niemczech, USA, Monako, Filipinach, Dubaju, Meksyku. Sprzedaje obrazy na całym świecie. Jest regularnie uwzględniana wystawach i katalogach Saatchi Art i tu została umieszczona na liście 25 młodych wznoszących się artystów z Europy Wschodniej.

Jej dynamiczny rokowo- popartowy styl  znalazły uznanie u ciekawych klientów z całego świata takich jak Slash z Guns N' Roses, czy Lewis Hamilton kierowca F1. Jej obrazy wystawiane są  w trakcie Grand Prix Formyły 1. Na przestrzeni lat współpracowała z takimi markami jak Grolsch, Samsung, Ikea, Grolsch, Chanel, Amber Lounge...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.